ارائه دهنده خدمات پیامک ، نرم افزار ، وب سایت و راهکارهای تحت وب

تـحـلـيـل ، طـراحـي و پـيـاده سـازي نـرم افـزار 
ترز همواره در حال توسعه راهکار و ارائه خدمات ارزشمند و کاربردی برای حل مشکل خواهید بود. اگر به دنبال راهکاری مبتنی بر IT هستید، ترز در کنار شماست.

.شرکت نرم افزاري تـــرز رايان افزار با دارا بودن نيرو هاي متخصص و بومي و با بهره گيري از بروزترين و جديدترين تکنولوژيهاي روز دنيا و داشتن سالها فعاليت در عرصه توليد نرم افزار با هدف گسترش تجارت الکترونيک و ارائه راهکارهاي مبتني بر وب با توجه نياز روزافزون جامعه و حرکت کشور بسمت دولت الکترونيک همچنان با افتخار و اقتدار بسوي توسعه و تعالي در حال گام برداشتن مي باشد و اين افتخاريست براي ما تا در اين عرصه بسهم خود گامهايي را براي پيشرفت کشور عزيزمان برداشته باشيم.

ی

شرکت ترز  هم بصورت محصول تجاري و هم بصورت نرم افزارهاي سفارش مشتري در عرصه توليد نرم افزار مشغول به توليد محصول مي باشد.

 

 

همچنين شرکت ترز با ايده هاي منحصر بفرد خود در حوزه وزارت کشور و ثبت طرحها بعنوان شرکت دانش بنيان شناخته مي شود که اين امر براي مراکز علمي بسيار حائز اهميت مي باشد.

 

از جمله خصوصيات شرکت ترز، داشتن کارشناسان مسلط به حوزه Application  و Web   مي باشد که براي ارائه راهکارهاي مرتبط بين وب و نرم افزار و استفاده از وب سرويس هاي مختلف کمک بسزايي خواهد داشت.

همچنين کارشناسان اين حوزه با توجه به نوع فعاليتها در ساليان مختلف با زبانهاي مختلف برنامه نويسي از جمله Java ، C#  و ارتباط با پايگاه داده اي مختلف از جمله ACCESS ، SQL  ، SQL Server  و ORACLE قابليت پياده سازي درخواستهاي مختلف سازمانها و شرکتهارا دارا مي باشند.

ارائـه خـدمـاتــــ بـا کـيـفـيـتــــــ ، مـشـتـري مـداري  و ارائـه مـشـاوره درسـت در جـهـت کـاربـردي نـمـودن تـکـنـولـوژي و پـشـتـيـبـانـي قـوي، از ارزشـهـاي مـهـم شـرکـت مـي بـاشـد.

فعاليت در زمينه توليد نرم افزار:

طراحي و پياده سازي

نرم افزارهاي سازماني

نرم افزارهاي شركتي

نرم افزارهاي خصوصي

نرم افزارهاي تحت وب

نرم افزارهاي متصل به سيستم ارسال پيامك

نرم افزارهاي حسابداري و مالي

نرم افزارهاي بايگاني

نرم افزارهاي مديريتي

نرم افزار هاي تنظيم قرارداد

نرم افزارهاي تحت شبكه (client / Server)

نرم افزارهاي كنترلي

نرم افزارهاي مديريت انبار

نرم افزار مديريت فروش

نرم افزارهاي مرتبط با سخت افزار هاي كنترلي

كنترل انبار با سيستم هاي RFID

كنترل انبار با سيستم هاي RFID  تحت وب

نرم افزار هاي آموزشي

نرم افزارهاي پزشكي / مطب / درمانگاه / كلينيك

نرم افزارهاي كارگزيني

نرم افزارهاي اصناف

نرم افزارهاي مديريت مشتري (CRM)

فعاليت در زمينه سرورهاي فازي

فعاليت در زمينه  پردازش صدا و استخراج صدا از متون  • اسف 24, 1395
  • |
  • بدون دیدگاه
  • |